Skip Hop Hracia deka Kamaráti zo stromu

Číslo produktu: 307500
Výrobca: SKIP*HOP
Dodacia lehota: do 10 pracovných dní
€74,50

Rozkošná hracia deka s prírodnými motívmi.
Mäkké, vzorované oblúky s 13-timi slučkami pre 5 aktívnych zvieratiek:

  • Jabĺčko so zrkadielkom (pre detii) má naťahovaciu stopku,
  • Vtáčik s hrkacími guličkami má ohýbacie šuštiace krídelka,
  • Veverička s orieškom píska,
  • Spievajúci vtáčik s dreveným krúžkom a ohýbacími kridelkami,
  • Sovička s našuchoreným perím z plste veselo hrká.


Hracia deka ponúka 17 rôznzňych aktivít: ohýbacie lístky, odnímateľné zrkadielko (pre možnosť prania) v kmeni stromu, pískajúce kvetinky, a i.
Deka je veľmi priestranná. Jednoducho sa skladá. Súčasťou deky je i vankúšik.

Čistenie a údržba (viď pracie symboly): Deka - pred praním vyberte z deky zrkadielko. Perte v studenej vode na šetrnom programe, nebieľte, nechajte uschnúť na vzduchu. Vankúšik a plyšové hračky - čistite vlhkou handričkou/alebo houbkou. Je možné prať v práčke v studenej vode, na šetrnom programe. Nebieliť. Nechať uschnúť na vzduchu. Spievajúci vtáčik - čistite iba na povrchu vlhkou handričkou alebo hubkou. Neponárajte do vody.

Jednoduché skladanie:
Položte deku na rovný povrch potlačou hore. Plastové spony - na každom konci oblúku - prevlečte dierou v jednom každom rohu a zacvaknite ich do plastových dielov. Oblúky upínajte tak, abyste z nich vytvorili X. Výrobok môže skladať iba dospelá osoba.

Materiál: deka / vrchní část: 65% polyester, 35% bavlna, / spodní část: 100% polyester, / výplň: polyesterové vlákno, plast.fólie; oblouky / povrch: 100% polyester a 65%polyester, 35% bavlna, / výplň: polyethylenová pěna; polštářek / výplň: 100% polyesterové vlákno; polštářek / 100% polyesterové vlákno

Vek:0m+
Rozmery: priemer 91,5cm x výška 48,25cm
Hmotnosť Netto: 130g
Materiál: deka / vrchná časť: 65% polyester, 35% bavlna, / spodná časť: 100% polyester, / výplň: polyesterové vlákno, plast.fólia; oblúky / povrch: 100% polyester a 65%polyester, 35% bavlna, / výplň: polyethylenová pena
0% BPA, 0% PVC, bez ftalátov.
Testované podľa smerníc EÚ.

Nemáte žiadny produkt vo Vašom nákupnom košíku.